Lorem ipsum dolor amet, consectetuer adipiscing elit. Aenean commodo ligula eget dolor massa. Cum sociis natoque penatibus et magnis dis parturient montes, nascetur ridiculus mus.

Baker

Follow Us:
Title Image

O nas

Sprawdź jak rozpoczęła się nasza przygoda!

Dlaczego HakSmak?

Dlaczego w Gorzowie? To pytania, na które odpowiedź w naszym zespole znaleźliśmy bardzo szybko. Po wielu miesiącach i próbach udało nam się stworzyć niepowtarzalny smak i klimat, którym chcemy podzielić się z Wami. Nasze miasto to idealne miejsce na nowe kulinarne doznania.

Nasz najlepszy Szef Kuchni przygotował dla Was unikalne smaki. Jesteśmy przekonani, że je pokochacie, bo sekret naszych potraw tkwi w pasji i miłości do gotowania. Wszystkie produkty pochodzą od lokalnych producentów a atmosferę lokalu tworzy świeżo wypiekane pieczywo. W naszej karcie znajdziecie również kultowe smaki z Nowego Yorku- kanapkę Pastrami Reuben, której głównym składnikiem jest mostek wołowy przygotowywany przez dwa tygodnie w specjalnej marynacie autorstwa Szefa Kuchni. Dzięki długiemu pieczeniu, parowaniu i wędzeniu zapamiętacie ten wyjątkowy smak na długo.

Mamy dla Was również słodki haczyk! Zapraszamy codzienne do spróbowania naszych wypieków, których sekret tkwi w rodzinnych przepisach przekazywanych z pokolenia na pokolenie. W naszej ofercie znajdziecie również ciasta, które z ogromną chęcią zagoszczą na Waszych stołach.

Wyhacz razem z nami swoje ulubione smaki!